czwartek, 24 sierpień 2017
#gruemenu.grue
wtorek, 25 październik 2016 17:26

Kadra

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(3 głosów)

Dyrekcja szkoły:

Borowicz Marcin – DYREKTOR

Jabłońska Bożena – ZASTĘPCA DYREKTORA

Pawlak Angelika – ZASTĘPCA DYREKTORA

 

Pedagog, psycholog i logopeda szkolny:

Dominiczak Aleksandra – LOGOPEDA

Flis Iwona – PSYCHOLOG

Markowska Marta – PEDAGOG

 

Nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej:

Białek Anita

Bydołek Maciej

Budka Anetta

Giżycka Weronika

Janik Maria

Jankowska Anna

Kordek Alina

Kuczyńska Julia

Margraf Renata

Paradowska Małgorzata

Piosik Małgorzata

Płuciennik Renata

Pływaczyk Ewa

Rodak Patrycja

Rybicka Dominka

Rybkowska Marta

Siedlok Agata

Sprawska Małgorzata

Stroińska Karolina

Śmigaj Joanna

Thomas Anna

Tritt Dobrosława

Wicher Marzena

Wodzińska – Milcz Joanna

Workowska Monika

 Żerko - Turczynowicz Anna

Nauczyciele przedmiotowcy:

Adaszak – Pawlikowska Agnieszka – wychowanie fizyczne

Andruszko Elżbieta - technika

Bania Piotr – wychowanie fizyczne

Badziąg Roman – religia

Bednarz Renata – matematyka

Bereda Karolina – plastyka

Ćwikliński Bartosz – j.angielski

Gmitrowicz Ewa – muzyka

Golecka Maria – j.angielski

Grudzień Honorata – matematyka

Keul – Bławat Beata – j.polski

Kochanek – Dąbruś Anna – j.polski

Kowalewski Łukasz – j.angielski

Kowalska Dominika – j.angielski

Kowalski Tomasz – wychowanie fizyczne

Krakowiak Beata – j.polski

Kula Bartosz – historia, informatyka

Lach Michał – wychowanie fizyczne

Łozicka Agnieszka – wychowanie fizyczne

Kwiatkowski Maciej – wychowanie fizyczne

Pecyna Dorota – religia

Ks. Siemaszko Emil – religia

Sobczyk – Dzwoniarek Katarzyna – j.polski

Szykowna – Szymańska Joanna – matematyka

Szczepaniak Joanna – przyroda

Wucens Małgorzata – matematyka

Zalewska Małgorzata – historia

Zarańska Magdalena - j.angielski

Zawacka Krystyna - j.polski

 

 

Świetlica:

Błaszak Wioleta

Kiżewska Ewa

Misińska Monika

Niśkiewicz Kamila

Rybacka Anna

 

Biblioteka:

Chlebek Barbara

Zalewska Małgorzata

 

Rehabilitacja:

Dykiel Patrycja

Gorlaszyńska – Mazurowska Paulina

Misztal - Żukowska Ewa

 

Administracja i obsługa szkoły:

Bogdańska Ryszarda – obsługa szkoły

Budka Dariusz – kierownik gospodarczy

Fertykowska Angelika – obsługa szkoły

Janicka Magdalena – księgowa

Jankowska Jadwiga – obsługa szkoły

Krupa Jadwiga – obsługa szkoły

Krupa Lucjan – konserwator

Krzewińska Dorota – główna księgowa

Mrozińska Edyta – obsługa szkoły

Nowakowski Stanisław – starszy woźny

Obarzanek Barbara – specjalista od spraw kadrowych

Senska Irena – samodzielny referent – obsługa sekretariatu

Woźniak Karolina – pomoc nauczyciela

 

Stołówka:

Bednarz Zdzisław – kucharz

Klera Maria – obsługa kuchni

Kochanek Regina – intendentka

Radzicka Alicja – obsługa kuchni

Rogala Teresa – kucharz

Czytany 2542 razy Ostatnio zmieniany niedziela, 30 październik 2016 13:54
Więcej w tej kategorii: « Kalendarium Klasy »

Licznik odwiedzin

49860
Lepsza Szkoła
Mistrzowie_kodowania
Mlako_w_szkole
Owoce_w_szkole

Sponsorzy SP 12

Lelewela 140 Piła
Kontakt_dol