niedziela, 22 październik 2017
#gruemenu.grue
sobota, 17 grudzień 2016 15:10

26 października w czytelni biblioteki szkolnej miało miejsce spotkanie z panią Elżbietą Ambroż – polonistką, nauczycielem bibliotekarzem i jednocześnie poetką naszego regionu.
W spotkaniu wzięli udział uczniowie kl. VI. Twórczość i przeprowadzone warsztaty literackie były inspiracją do zabierania głosu przez uczniów. Była to interesująca lekcja literatury. Wszystkim towarzyszyła wystawa książek: „Wiersz twój przyjaciel”. 

sobota, 17 grudzień 2016 15:06

W listopadzie rozstrzygnięto konkurs literacki ogłoszony w ramach Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych, czyli października. Uczniowie klas I-III kończyli zdanie „Książka to…”, a uczniowie klas IV-VI pisali wiersze i fraszki nt. „Książka”.
Laureatami i zdobywcami nagród zostali: Antoni Babij z kl. IC, Maja Ratajczyk z kl. IIA, Magda Błaszak z kl. IIB, Wiktor Gruca z kl. IID, Kewin Ciszek z kl. IIIC, Julianna Wróblewska z kl. IVB, Aleksander Zawacki z kl. VD, Oliwia Recław z kl. VID. Gratulujemy.

sobota, 17 grudzień 2016 14:25

Biblioteka szkolna zaprasza Wszystkich do wzięcia udziału w bookcrossingu, czyli akcji przekazania w obieg przeczytanych książek. W bibliotece znajduje się „Kącik wędrującej książki"i dać szansę innym na jej przeczytanie! Można też przynieść swoją książkę i podarować innym. Niech książki sprawiają radość. Promujemy czytelnictwo poprzez bookcrossing.

Biblioteka szkolna ogłosiła również długoterminowy plebiscyt „Przeczytałem – polecam”.
Zapraszamy do udziału, czyli przyjścia do biblioteki i podania tytułu książki, którą warto polecić innym do przeczytania. Jest to zachęta do czytania książek.  

 

Zapraszamy do uczestnictwa. Czekamy w bibliotece.

Licznik odwiedzin

59222
Lepsza Szkoła
Mistrzowie_kodowania
Mlako_w_szkole
Owoce_w_szkole

Sponsorzy SP 12

Lelewela 140 Piła
Kontakt_dol