sobota, 16 grudzień 2017
#gruemenu.grue
poniedziałek, 23 październik 2017 21:05

Książka dla Polonii w Norwegii, jest to akcja, w której biorą udział wszystkie pilskie szkoły podstawowe. Mobilny regał przyjechał do naszej szkoły w PIĄTEK RANO 20 PAŹDZIERNIKA. Na regale zostawiamy przyniesione książki (mogą być to książki dla dzieci , ale też i dla dorosłych). Stoi  on w holu głównym szkoły. Zostanie u nas do WTORKU 24 PAŹDZIERNIKA. Z góry dziękujemy za pomoc.

M.Zalewska

sobota, 17 grudzień 2016 15:10

26 października w czytelni biblioteki szkolnej miało miejsce spotkanie z panią Elżbietą Ambroż – polonistką, nauczycielem bibliotekarzem i jednocześnie poetką naszego regionu.
W spotkaniu wzięli udział uczniowie kl. VI. Twórczość i przeprowadzone warsztaty literackie były inspiracją do zabierania głosu przez uczniów. Była to interesująca lekcja literatury. Wszystkim towarzyszyła wystawa książek: „Wiersz twój przyjaciel”.

sobota, 17 grudzień 2016 15:06

W listopadzie rozstrzygnięto konkurs literacki ogłoszony w ramach Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych, czyli października. Uczniowie klas I-III kończyli zdanie „Książka to…”, a uczniowie klas IV-VI pisali wiersze i fraszki nt. „Książka”.
Laureatami i zdobywcami nagród zostali: Antoni Babij z kl. IC, Maja Ratajczyk z kl. IIA, Magda Błaszak z kl. IIB, Wiktor Gruca z kl. IID, Kewin Ciszek z kl. IIIC, Julianna Wróblewska z kl. IVB, Aleksander Zawacki z kl. VD, Oliwia Recław z kl. VID. Gratulujemy.

Lepsza Szkoła
Mistrzowie_kodowania