sobota, 16 grudzień 2017
#gruemenu.grue
czwartek, 07 grudzień 2017 23:07

Andrzejki to czas wróżb i zabaw.

Napisał 
Oceń ten artykuł
(1 Głosuj)

W naszej szkole 29 listopada odbyła się dyskoteka andrzejkowa. Imprezę przygotował  Samorząd Uczniowski przy współpracy chętnych i kreatywnych uczniów naszej szkoły.  

Tego wieczoru można było poznać swoją przyszłość z kart, magicznych serc i lanego wosku. Tak więc każdy uczestnik andrzejkowych szaleństw z niecierpliwością przekłuwał papierowe serce, aby odczytać imię swojej sympatii. Katalog wróżb był obszerny i bogaty, a każdy pragnął wywróżyć sobie coś wyjątkowego. Oprócz wróżb w czasie wieczoru był czas na dyskotekę - nie zabrakło największych tanecznych przebojów ostatnich miesięcy.

 Dziękujemy wszystkim za udział.

J. Szczepaniak

Czytany 107 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 07 grudzień 2017 23:16

Licznik odwiedzin

64743
Lepsza Szkoła
Mistrzowie_kodowania
Mlako_w_szkole
Owoce_w_szkole

Sponsorzy SP 12

Lelewela 140 Piła
how to create google map api key
Kontakt_dol