sobota, 16 grudzień 2017
#gruemenu.grue
poniedziałek, 27 listopad 2017 22:09

Konkurs Pieśni Patriotycznej

Napisał 
Oceń ten artykuł
(1 Głosuj)

Dnia 22 listopada 2017 roku odbyła się kolejna  edycja Konkursu Pieśni Patriotycznej „O, mój rozmarynie”. Do przesłuchań stanęło 12 uczestników z klas I – VII. Uczniowie oceniani byli w dwóch kategoriach wiekowych: klas I – III i IV – VII. 

Do finału zakwalifikowało się 9 wykonawców ( duety i soliści). W kategorii klas I – III pierwsze miejsce zajął Igor Werner z klasy III. W  kategorii klas IV – VII pierwsze miejsce zajęła Zuzanna Kordek z klasy VII, drugie miejsce exaequo: Julianna Nowosad z klasy VII i Oliwia Bereda z klasy VI, wyróżnienie Nikola Kurkiewicz z klasy IV. Wszystkim zwycięzcą serdecznie gratulujemy !!!

E.Gmitrowicz

Czytany 155 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 28 listopad 2017 22:26

Licznik odwiedzin

64744
Lepsza Szkoła
Mistrzowie_kodowania
Mlako_w_szkole
Owoce_w_szkole

Sponsorzy SP 12

Lelewela 140 Piła
how to create google map api key
Kontakt_dol