niedziela, 22 październik 2017
#gruemenu.grue
poniedziałek, 15 maj 2017 20:52

XXXIII REGIONALNE IGRZYSKA NIKE 2017

Napisała 
Oceń ten artykuł
(1 Głosuj)

W czwartek 11.05.2017r sześcioro naszych uczniów (Maksymilian Gacek, Adrian Pilarek, Grzegorz Puto, Aleksy Walczak, Bartek Kwiatkowski, Jordan Wereszczyński ) wzięło udział w XXXIII Regionalnych Igrzyskach NIKE 2017 w zakresie lekkiej atletyki.

W rywalizacji startowali uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych i zawodowych z terenu Północnej Wielkopolski, którzy mają prawo startować w barwach Sprawni - Razem . Organizatorom zawodów Nadnoteckiemu Stowarzyszeniu Społeczno -Sportowemu Sprawni - Razem możemy pogratulować sukcesu, gdyż stworzyli wspaniałą okazje do integracji oraz świetnej zabawy jednocześnie. Na zawodników czekały dodatkowe atrakcje takie jak nagrody rzeczowe oraz obiad w barze MIŚ.

Dziękujemy naszym reprezentantom i życzymy sukcesu w przyszłorocznym turnieju!

 

fot. i tekst: P.Gorlaszyńska - Mazurowska i E. Misztal - Żukowska

 

Czytany 360 razy

Licznik odwiedzin

59222
Lepsza Szkoła
Mistrzowie_kodowania
Mlako_w_szkole
Owoce_w_szkole

Sponsorzy SP 12

Lelewela 140 Piła
how to create google map api key
Kontakt_dol