poniedziałek, 20 listopad 2017
#gruemenu.grue
wtorek, 18 kwiecień 2017 21:10

KLASA Ic W PROJEKCIE ZDROWE - NIETRUDNE

Napisał 
Oceń ten artykuł
(1 Głosuj)

Klasa I c rozpoczęła realizację projektu „Zdrowe – nietrudne”, którego celem jest propagowanie wśród dzieci zdrowego sposobu odżywiania oraz nauka o zdrowym odżywianiu.

Na dobry początek klasa otrzymała książeczki edukacyjne, karty pracy oraz produkty firmy KUPIEC, które zostaną przez nas wykorzystane do przygotowywania smakołyków podczas warsztatów kulinarnych, gdzie będziemy testować różne przepisy dla dzieci.

10 kwietnia 2017 r. nasza klasa I c miała przyjemność uczestniczyć wraz z Seniorkami z Centrum Aktywizacji Osób Starszych i Niepełnosprawnych w zajęciach wychowania fizycznego oraz w przygotowaniu zdrowego II śniadania w ramach projektu „ zdrowe – nietrudne”.

Wszyscy z wielkim zapałem wykonywali swoją pracę.  Wspólne przygotowywanie i spożycie różnorodnych, kolorowych kanapek, koktajli, sałatek  sprawiło dzieciom wiele radości i z pewnością dobrze smakowało. 

Integracja międzypokoleniowa i działania przeprowadzone w tym dniu były nie tylko dobrą zabawą w przemiłej atmosferze , ale również okazją do wzrostu świadomości dbania o własne zdrowie, zdobywania praktycznej wiedzy i utrwalenia prawidłowych nawyków żywieniowych.

M.Rybkowska

Czytany 379 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 18 kwiecień 2017 21:27

Licznik odwiedzin

62240
Lepsza Szkoła
Mistrzowie_kodowania
Mlako_w_szkole
Owoce_w_szkole

Sponsorzy SP 12

Lelewela 140 Piła
how to create google map api key
Kontakt_dol