poniedziałek, 20 listopad 2017
wtorek, 18 kwiecień 2017 21:10

KLASA Ic W PROJEKCIE ZDROWE - NIETRUDNE

(1 Głosuj)

Klasa I c rozpoczęła realizację projektu „Zdrowe – nietrudne”, którego celem jest propagowanie wśród dzieci zdrowego sposobu odżywiania oraz nauka o zdrowym odżywianiu.

Na dobry początek klasa otrzymała książeczki edukacyjne, karty pracy oraz produkty firmy KUPIEC, które zostaną przez nas wykorzystane do przygotowywania smakołyków podczas warsztatów kulinarnych, gdzie będziemy testować różne przepisy dla dzieci.

10 kwietnia 2017 r. nasza klasa I c miała przyjemność uczestniczyć wraz z Seniorkami z Centrum Aktywizacji Osób Starszych i Niepełnosprawnych w zajęciach wychowania fizycznego oraz w przygotowaniu zdrowego II śniadania w ramach projektu „ zdrowe – nietrudne”.

Wszyscy z wielkim zapałem wykonywali swoją pracę.  Wspólne przygotowywanie i spożycie różnorodnych, kolorowych kanapek, koktajli, sałatek  sprawiło dzieciom wiele radości i z pewnością dobrze smakowało.

Integracja międzypokoleniowa i działania przeprowadzone w tym dniu były nie tylko dobrą zabawą w przemiłej atmosferze , ale również okazją do wzrostu świadomości dbania o własne zdrowie, zdobywania praktycznej wiedzy i utrwalenia prawidłowych nawyków żywieniowych.

M.Rybkowska

Czytany 379 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 18 kwiecień 2017 21:27

Lepsza Szkoła
Mistrzowie_kodowania