20 września na scenie RCK Prezydent Miasta Piły – Piotr Głowski wręczył doroczne nagrody dla uzdolnionych uczniów z pilskich szkół.

ZDOBYWCY I MIEJSCA W KONKURSIE - KLASA I B

Kliknij, aby obejrzeć występ

24 kwietnia w Szkole Podstawowej nr 5 im. Dzieci Polskich w Pile odbyła się dziewiąta edycja miejskiego konkursu plastycznego "Mali Czarodzieje". Tym razem tematem przewodnim były "Zwierzaki Pomieszaki". Wśród naszej reprezentacji z SP 12 (Ania i Amelia Radke oraz Karolina Małyszko z 3c), Amelia swoim kameleono- motylem wywalczyła III miejsce, a Karolina wyróżnienie oso- bocianem. Gratulujemy!

P. Rodak

Julia Kijek (klasa 7b), reprezentująca naszą szkołę w słynnym już Konkursie „ZŁOTA ŻABKA”, zajęła I miejsce. W sobotę 21 kwietnia w Swarzędzu  Julka zdobyła pierwszą nagrodę, w finale zmagań polonistycznych wyprzedzając 165 osób z województwa wielkopolskiego i lubuskiego.