Zbliżające się wakacje to piękny i zasłużony czas wypoczynku, zarówno dla dzieci i młodzieży, jak i kadry pedagogicznej. Ważne jest, aby przebiegał on w bezpiecznych warunkach. Tak w liście do Dyrektorów szkół pisze Pani Minister Edukacji Narodowej. Przypomina również, że Ministerstwo Edukacji Narodowej przygotowało specjalny Poradnik bezpiecznego wypoczynku. Opracowanie jest dostępne na stronie internetowej Ministerstwa. Można w nim znaleźć wszystkie najważniejsze informacje, istotne dla rodziców i opiekunów, dotyczące przygotowań do wyjazdów na letni wypoczynek. Warto również przypomnieć adres strony www.wypoczynek.men.gov.pl, na której znajduje się baza wypoczynku. Dzięki stronie w łatwy i szybki sposób rodzice mogą sprawdzić wiarygodność organizatora wypoczynku.

Dyrekcja i pracownicy szkoły życzą wszystkim uczniom i rodzicom słonecznych i bezpiecznych wakacji.